Gönderen Konu: CE Belgeli, TSE Sertifikalı Amatör Radyo Kulesi  (Okunma sayısı 1878 defa)

Çevrimdışı TA2ID

Ynt: CE Belgeli, TSE Sertifikalı Amatör Radyo Kulesi
« Yanıtla #20 : 10 Nisan 2017, 14:23:01 »
Tolga Bey,Merhaba

Sizin modüllerinizden bende almak istediğimden, genba şirketine mail attım,yanıt gelmedi.Mevcut telefonları aradım,cevap veren yok.
Başka türlü irtibat kurmam mümükün mü!! Yardımcı olursanız,sevinirim.
Şimdiden teşekkürler..
TA2ID

Çevrimdışı TA3AWS

« Yanıtla #21 : 17 Nisan 2017, 10:43:38 »
Özelden mesaj atmıştım, görmüş olmalısınız. Şimdiden kolay gelsin, 73

Çevrimdışı TA3AWS

« Yanıtla #22 : 24 Nisan 2017, 21:32:38 »
Sevgili Amatör Arkadaşlarım,

Görülen lüzum üzerine buradan bir açıklama yapmayı zorunlu görüyorum. Aslında bunu çok daha baştan yapmam gerekirdi.

Türkiye'de şimdiye kadar benzeri kuleler mahalle aralarındaki demircilere fiyat ve ölçü verilerek çalakalem sipariş üzerine gerçekleştiriliyordu. Bizim yazıyı yazmamızdaki amaç bu tarz çalışmalar için yardım alınabilecek profesyonel kurumların Türkiye'de var olduğunu gösterebilmekti. Yazıda bahsi geçen fiyatların FİRMAYI ve BENİ hiçbir bağlayıcılığı yoktur. O gün ki şartlar üzerine yapılmış bir anlaşmadır. Amacımız bu kule bu fiyata yapılırı göstermek değil, bu kule bu firmalarla da yapılabiliyoru anlatabilmektir. Ben ve birlikte çalıştığım arkadaşlarımın firmayla hiç bir bağlantısı yoktur. Bahsi geçen firma ticari bir işletme olup malın üzerinde her türlü tassarrufa sahiptir. İster satar, ister satmaz, ister üçe satar, ister beşe, bizi de hiç bağlamaz. Fiyat konusunda yazımızın hiç bir yaptırımı yoktur. Kuleyi beğenen gider anlaşır, malzemeyi alır, ister yapar, ister yaptırır. Bizleri (Beni, bana yardımcı olan arkadaşlarımı ve firmayı) hiç bir şekilde ticari olarak ilgilendirmez. Biz sadece Türk amatör radyo camiasına sokaktaki demircilerden başka seçeneklerin de var olabileceğini göstermek istedik. Selam ve saygılarımla.  73.

Çevrimdışı TA2IB

« Yanıtla #23 : 30 Eylül 2017, 03:41:21 »
   Salih bey, kuleyi çıktınız, antenleri tepeye koydunuz, inen kabloları cihazlara bağladınız, peki propagasyonun yerlerde olduğu bu günlerde neler yapıyorsunuz, qso sonuçları, dx ler ne durumda gibi konularda kısa açıklama lütfen, şimdi en merak ettiğim noktalar bunlar, teşekkür ederim şimdiden, 73, TA2IB, Üsküdar.