Gönderen Konu: TA1CH ' e İthaf olunur  (Okunma sayısı 7128 defa)

Çevrimiçi TA2FE

TA1CH ' e İthaf olunur
« : 28 Kasım 2013, 13:05:23 »
Mesut kardeşim selamlar,

Klavyenin başında açlıktan kemikleri çıkmış bir amatör olarak duruyorum :)
Yinede internette gezinirken senin ile ilgili bir linki bulunca dayanamadım .
Belki hatırlarda şu kardeşine bir yemek ismalarsın diye buralara bir yazayım dedim .

Linki seyret  sonrasında konuşalım.

http://www.youtube.com/watch?v=adeOokZ5yy8

Selamlar

Emin
TA2FE
Emin Bora DEMİREL
05322930222
Loc: KN 40 PT
Tuzla - İstanbul

Çevrimiçi TA2FE

Ynt: TA1CH ' e İthaf olunur
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2013, 13:10:18 »
TA2FE
Emin Bora DEMİREL
05322930222
Tuzla - İstanbul

Çevrimdışı TA1CH

« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2013, 17:48:26 »
Emin abi yemek konusunda haklısın  nasip olup görüşemedik  sağlık sorunlarım var doktor araba sürme diyor  bende inanırmısın  cok uzun zamandır istanbula   gelemedim  cok uzaklaşmıyorum silivriden .video lara gelince  evet keşke  yaptığımı paylaşmasaydım  hemen kopyalamışlar  birinci video  aşağı yukarı benziyor ama otomatik değil manuel  yapmışlar  ikinciside  direk manual tuner  sanıyorum bir dahaki sefere  dünyada ilk ben yaptığım  büyuk icatlara  derhal  pantent alayım  :)  telefon ile   görüşüp bana yakın bir yerlerde  inşallah buluşuruz 73.

Çevrimiçi TA2FE

« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2013, 22:48:21 »
Mesut Selam ,i
Tabiki öncelikle çok geçmiş olsun . Şimdilik ben simitle e idare ederim :) Önce  sağlık acil şifalar dilerim .
Anten tuner lere gelince ilk anten tuner yarı otomatik çalışıyor . Yani LC kombinasynunu el ile seçiyorsun . Bunu çoklu kombinasyona örnek olması açısından seçtim .
İkincisi ise tam otomatik çalışıyor . Tuner kısmı gördüğün gibi çok basit. Ama basit olmayan tarafı mikro işlemci tarafı . Üstten baktığın zaman anten tunerin yarısından itibaren sol tarafı bu matamatiksel konfigrasyonu yapan taraf.
Yani yapılmaz değil ama iş sadece senin yapmaya çalıştığın kadar basit olmuyor. Ama yine  düşüncene saygı duyduğumu ve yapılabileceğini birazda seni ateşleyebilmek için bu lkinkleri verdim .
Tekrar çok geçmiş olsun sağlıkla ve iyi günlerde görüşmek dileği ile.
Emin
TA2FE
Emin Bora DEMİREL
05322930222
Tuzla - İstanbul

Çevrimdışı TA8AT

« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2013, 09:10:30 »
Patent almazsan elin oğlu tabiki kopyalar.
Bize düşen iki cümlede; Mesut hocam sağlık olsun, Emin hocam ileride afiyet olsun:)
I LOVE İCOM

Çevrimdışı TA1CH

« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2013, 09:57:52 »
Amatör ve patent  yanyana fıkra gibi .