Gönderen Konu: ECHOLİNK ARABİRİM DELL PC KASA İÇİ MONTAJLAMAK  (Okunma sayısı 8467 defa)

Çevrimdışı TA5AHO

Echolink Arabirimi Dell Marka Kasa içine Montajlamak İstedim Sonuç Gayet Güzel Oldu..Birazda Bilgisayarı  Upgrade Yapmak Fena Olmazdı..PIII 1000 MHz CPU 2x256 =512 Mb 133 MHz Sd Ram Seagate160 Gb 7200 Rpm
Ide HDD 128 Mb Ati Radeon Ext.Ekran Kartı ...Windows Xp Professional İşletim Sistemi  İşte Resimler....

Çevrimdışı TA5B

Ynt: ECHOLİNK ARABİRİM DELL PC KASA İÇİ MONTAJLAMAK
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2011, 02:51:01 »
Merhaba Hamit Bey,
Elinize saglik. Arabirim devresini bilgisayarin icine koymalka di$arida gereksiz kablo ve malzemenin kalabaligindan kurtulmu$sunuzdur. Bolgenize hayirli olsun.
(Resimleri gorunce dikkatimi cekti, bende de ayni kasa Dell pc var, sanirim 933 MHz)
Iyi calismalar. 73
73de NA5B-TA5B
Mehmet Ozcan
Washington DC Area, USA

Çevrimdışı TA8AHO

« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2011, 16:30:21 »
slm hamit bey öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim çok güzel olmuş elinize sağlık 73 s k.maraş (kadak)ta8aho

Çevrimdışı TA5AHO

« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2011, 23:22:44 »
Merhaba Hamit Bey,
Elinize saglik. Arabirim devresini bilgisayarin icine koymalka di$arida gereksiz kablo ve malzemenin kalabaligindan kurtulmu$sunuzdur. Bolgenize hayirli olsun.
(Resimleri gorunce dikkatimi cekti, bende de ayni kasa Dell pc var, sanirim 933 MHz)
Iyi calismalar. 73

Teşekkür ederim Mehmet Bey ..Dell Pc'de Biraz Değişiklik Yaptım..Performans Gayet Güzel Oldu..73's
slm hamit bey öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim çok güzel olmuş elinize sağlık 73 s k.maraş (kadak)ta8aho

Teşekkür Ederim ..K.Maraş  Amatörlerine Selamlar..