Ana Sayfa > Ben yaptım oldu! ***

4926 tamsat kit modifiye serüveni

<< < (7/7)

TA3OAS:
covit yüzünden daha sonuçlandıramadım. çalışma düzenim değiştiği için şu an beklemede. üç cihazımın da kabloları kartları sökük vaziyette beni beklemekte. :)

TA3UBD:
merhaba hocam.tamsat ta kitler hep 48xx sizin cihaz 4926  bendede 4926 var ve tamsat aselsan konusunda 49 serisi icin yazilim daha sonra demisler ve bir daha ses cikmamis.
4926 uhf ye hangi yazilim kullaniliyor yada kullanilabiliyormu.

TA3OAS:

--- Alıntı yapılan: TA3UBD - 14 Eylül 2020, 17:08:35 ---merhaba hocam.tamsat ta kitler hep 48xx sizin cihaz 4926  bendede 4926 var ve tamsat aselsan konusunda 49 serisi icin yazilim daha sonra demisler ve bir daha ses cikmamis.
4926 uhf ye hangi yazilim kullaniliyor yada kullanilabiliyormu.

--- Alıntı sonu ---

merhaba 49xx ile 48xx ler aynı telsizler. aralarında bazı farklar varsa da benim gibi acemi amatör için fark yok. tamsat tan edindiğim kit ve kitte yüklü olan program bendeki 4926 da çalıştı. en sevdiğim ve kullandığım özellik antenin en düşük swr sını göstermesi.

TA3AMX:
İyi günler elimde 4926s cihaz var tamsat kit uygulaması yapmak istedim fakat tamsat a mail attığımda daha üretilmiyceğini söylediler bu konu hakkında bileğisin olan varsa yardımcı olursa sevinirim  saygılar.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git