Ana Sayfa > Ben yaptım oldu! ***

Anten Kulesi - TA4PR - 2 Metrelik Modüllü ve 220V Redüktörlü

<< < (2/7) > >>

TA3OER:
Ali bey elinize kolunuza emeğinize sağlık. Çok güzel olmuş. Çanakkale'de bizde TA7OM Hüda bey'in paylaştığı bu antenden 2 tane kullanıyoruz. Malzeme fiyatı açıkçası beni şaşırttı. Ben malzeme olarak biraz daha yüksek düşünmüştüm. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Detaylı dosyaları eposta yollarsanız memnun olurum. Bol dx'ler.
tosunercan@gmail.com
73

TA8AT:
Ali bey elinize sağlık. İyi günlerde kullanın.

TA4J:

--- Alıntı yapılan: TA3OAS - 31 Ekim 2019, 22:29:25 ---harika görünüyor emeğinize sağlık. X2 olsa yani kendisinin bir kopyası  üste ilave olsa dayanırım merak ediyorum.

--- Alıntı sonu ---

Serdal Bey, aynı kule tipi ile yaklaşık 58 metre kule kurulabiliyor. Gerekli çelik halat gerdirmelerinizi yaptıktan ve toprağa sağlam bir betonlu ankrajlı yaptıktan sonra dayanır düşüncesindeyim. Ayrıca kullandığım yagide 10-15-20 metre bantlarında çalıştığından ve bina üzerinde 7.5 metre yüksekte olması yeterli olmaktadır.

Siz şayet açık alanda yapacaksanız aynı kuleyi etrafı açık bir alanda 10 metreye kadar çıkmanız yeterli olacağı kanısındayım.

TA4J:

--- Alıntı yapılan: TA3OER - 31 Ekim 2019, 22:30:21 ---Ali bey elinize kolunuza emeğinize sağlık. Çok güzel olmuş. Çanakkale'de bizde TA7OM Hüda bey'in paylaştığı bu antenden 2 tane kullanıyoruz. Malzeme fiyatı açıkçası beni şaşırttı. Ben malzeme olarak biraz daha yüksek düşünmüştüm. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Detaylı dosyaları eposta yollarsanız memnun olurum. Bol dx'ler.
tosunercan@gmail.com
73

--- Alıntı sonu ---

Ercan bey temennileriniz için teşekkür ederim. Bana boş bir mail atarsanız en kısa zamanda göndermeye çalışacağım. Çünkü yapım aşamasında o kadar çok dosya oldu karışıklık olmaması adına hatırlatma adına boş mail atarsanız en kısa zamanda düzenleyip göndereyim. Mail adresim : alipargan@gmail.com

TA4SO:
Ali eline emeğine sağlık. Çok güzel bir çalışma yapmış ve tüm ayrıntılarıyla bizlerle paylaşmışsın.

Aklıma gelen bir soru oldu. Bildiğim kadarı ile senin kule zemine bağlandığı noktadan yatıp kalkıyor. Acaba bunu yerine birinci veya ikinci ek noktasından yatar kalar yapmak da mümkün müdür ?

Saygılar 73...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git