Gönderen Konu: GÖZLERE ŞENLİK  (Okunma sayısı 6874 defa)

Çevrimdışı TA2BS

GÖZLERE ŞENLİK
« : 05 Mayıs 2013, 19:22:35 »
ARKADAŞLAR HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR.

BU SİTEYİ DAHA ÖNCEDEN GÖRENİNİZ VARMI BİLMİYORUM, EĞER GÖRMEDİYSENİZ SİTEYE GİRDİĞİNİZDE ÖNCE ''HAM RADIO'' YU TIKLAYIN GÖZLERİNİZ BİR ŞENLENSİN DAHA SONRA SIRASIYLA DİĞERLERİNİDE TIKLAYIN

www.hilberling.de

Çevrimdışı TA4SO

Ynt: GÖZLERE ŞENLİK
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2013, 21:27:16 »
Bir amatörün ilk cihazını bilmiyorum ama son cihazı herhalde Hilberling olur diye düşünüyorum :)

Örnek için bakınız; PT-8000 http://www.hilberling.com/en/en_new/new.htm

Bildiğim kadarı ile ülkemizde de epey hayranı var.

Sitelerine epeydir bakmamıştım, bilgi için teşekkürler...
http://www.qrz.com/db/TA4SO?
TA4SO - Eski TA4ASO - TB4FP - Şadan ÖZDEN

Çevrimdışı TA1CH

« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2013, 21:38:19 »
Türkiyede amatörlük cok ucuz ben 13 sene öznce vx5 almıştım 1000tlye     73

Çevrimdışı TA2AHI

« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2013, 00:07:59 »
Gerçekten müthiş.Benim en çok dikkatimi çeken çalışanların sanki bir aile gibi olması.Birlikte bahçe fotoğrafları çekmişler ve çalışanlar terlikle bile çalışabiliyor.Rahat bir ortam.Tertemiz havadar ve ferah.Yaptıkları cihazlar müthiş.Kullanılan komponentlerden ve test ölçüm cihazlarından ,ürettikleri ürünlerin kalitesi belli oluyor.Helal olsun.

Çevrimdışı TA2BS

« Yanıtla #4 : 06 Mayıs 2013, 04:57:24 »
Benim en çok dikkatimi çeken amatör piyasasında isim yapmış dünya çapında belli başlı firmalar varken onların ürettikleriyle boy ölçüşebilecek aynı ayarda son sistem bir cihaz (başka cihazlarda üretiyorlar) yapmak için modern test cihazlarıyla donatılmış, bir aile şirketi görünümünde üretim yapan bir firma ve sadece yapmakta yetmiyor, harcadığınız bunca paraya karşılık ortaya çıkan emeğinizin karşılığını alabilmek ve şirketi ayakta tutabilmek için cihazın fuarlar dahil tanıtımının yapılması içinde çok daha fazla çaba göstermek lazım.  Bence büyük cesaret.