Gönderen Konu: TC1BW on AIR...  (Okunma sayısı 4657 defa)

Çevrimdışı TA1PB

TC1BW on AIR...
« : 01 Şubat 2013, 19:12:54 »
.......TA1PB.......
 M.MURAT ÖZBİL
EDİRNE  (KN31FQ)

Çevrimdışı TA1PB

Ynt: TC1BW on AIR...
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2013, 19:32:11 »
Yıllar önce en çaylak zamanlarımda sınava hazırlanmak için bir cumartesi günü sana telefonla ulaşmıştım...... Galata kulesinin oradaydı o zaman mekan....Cep falan yoktu hani.....Yazdırıyor bekliyorduk şehirlerarası......İlk o zaman duymuştum sesini......Sınava girmek istediğimi morsumun fena olmadığını ama teknik konularda yetersiz olduğumu söylemiştim sana.....Sınava 15 gün vardı ve sen bana eski sınav sorularından örnekleri biran önce elime geçmesi  için o zamanki otogar Topkapı'ya giderek bana otobüsle ulaştıracağını söylemiştin.....Borcumu nasıl öderim dediğimde bana : Borcun buralara geldiğinde bir çayımızı içmek demiştin.....Her şey sayenizde oldu AĞABEY......Yol gösterdiniz yordam gösterdiniz.....Toprağın bol olsun.......de TA1PB / EDİRNE (S.A.F.)
.......TA1PB.......
 M.MURAT ÖZBİL
EDİRNE  (KN31FQ)

Çevrimdışı TA1PB

« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2013, 21:41:13 »
Ayrıca TC ön ekli çalışmalar için bunları bir zapt-ı rapt altına almak lazım , ota çiçeğe özel çağrı işareti alınıyor ,TC enflasyonu başladı diye düşünen kafalara vurduğumu düşünerek inadına inadına manipleme vurmaya devam edeceğimi saygılarımla bildiririm......73 de TA1PB / EDİRNE (S.A.F.)
.......TA1PB.......
 M.MURAT ÖZBİL
EDİRNE  (KN31FQ)

Çevrimdışı TB1BTJ

« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2013, 15:37:06 »
Kıymetli Murat Ağabeyim ,
kimse alınmasın ve gücenmesin ama tevazu sahibi bir insan olduğunu  ve bu kabil yazılara fazla hoş bakmadığını bildiğim halde diyorumki
yaşayan örnek,vefalı,gerçek ağabey ve örnek amatörsün iyiki varsın Aşil ağabeyi tanıyamadım ama seni tanımak benim için kıymetli 73 TB1BTJ
TB1BTJ
OP.JAN ACEMOĞLU
LOC.KN41LB

Çevrimdışı TA2MN

« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2013, 18:57:32 »
ALLAH rahmet eylesin. TA1BW tanıdığım örnek AMATÖR lerden birisiydi.bu vesile ile bir kez daha anmış olduk. ta2anb . 73.

Çevrimdışı TA4CS

« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2013, 18:05:43 »
ALLAH rahmet eylesin.Aydından 73
Dürüstlük Pahalı Bir Mülktür Ucuz İnsanlarda Bulunmaz.
'' Okumazsan yerin şantiye; Dinlenmeden parmak.banma krem şantiye.''
EFELER-AYDIN
KM37WU
37° 50' 05'' N
27° 50' 22'' E

Çevrimdışı TA1PB

.......TA1PB.......
 M.MURAT ÖZBİL
EDİRNE  (KN31FQ)