Ana Sayfa > Neler, neler yapmışlar! ***

TBA120 HF mixer olarak kullanılması

<< < (3/3)

TA3EP:
Her zamanki gibi yine iyiliksever ve paylaşımcı düşünceler içindesiniz, sağolun, varolun, Allah sizi başımızdan eksik etmesin. SO42P bizler için güzel bir entegre, çok yararlı bir simetrik karıştırıcı, çalışılması da kolay, yeni moda SMD ler gibi insanın elinden kaçıp çalışma masasında kaybolmuyor:) Bu yazın beni bayağı meşgul edecek sanırım.

TA3EP:
Bu arada Şua beyin de ters köşeye yatmama konusunda bir iltifatını almış oldum galiba istemeden :) Çok teşekkürler Şua bey, Allah size de uzun ömürler, sağlıklar versin efendim.
Amatör olmak güzel bir şey, gerçekten ülkenin her yanından bir çok amatörden maddi manevi çok destek alıyorum. Ta 1970 li yıllarda elektronik devre monte ederek başladığım hobime, hasbelkader bu konuyla hiç ilgisiz bir meslek sahibi olduğum için uzun yıllar ara vermiştim. Şimdi emeklilik yaklaştı, yavaş yavaş 40 yıldır sakladığım kolileri açıyorum. Daha ne malzemeler var bende :) Hele sağlam ince uçlu bir havya bulayım, şu SMD montajı işini bir öğreneyim, siz beni o zaman görün :) Bir de hayırlısı ile evi bir çatı katı daireye taşıyabilirsem, inşallah havadan da görüşeceğiz...

TA2AD:
Ahmet bey ,
Tez vakitte hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini temenni ediyorum .
hocam yıllar bize bazı şeyleri katarken bazı şeyleride eksiltiyor ne yazıkki ...
bu sebepden smd işine bulaşmayı düşünüyorsanız malzeme listenize kallavisinden bir masa büyülteçi eklemenizi öneririm :)
En kısa zamanda havada duyuşmak üzere ...

TA7ANF:
bende yaptım çalıştı giriş katında bf255 mikser var güzel çalıştı

TA2BN:
Değerli ağabeyler ,
Eskileri  karıştırmak bunları tamir veya yenileştirmek vakit bulunması halinde çok güzel bir meziyet.Yapabilene ne mutlu.
Bilal abey elinde SO42P  entegre olduğundan bahsediyor, bu nadir  malzemeler\ SO42P   gibi \ bir takım projeleri yapmak isteyenlerin çok olması durumunda uğraşıp yapmak isterim diyenleriniz olabilir.Zamanında bende Fransız dergilerinden bir çok alıcı yapıp çalıştırmış idim.Benim ikametgahıma çok yakın bir firma var, internet üzerinde sitesi mevcut, oradan malzeme satışı yapıyor.Güvenilir bir firma onun sitesinde bugün SO42P  entegresi mevcut, temin etmek ve  SO42P  ile ilgili muhtelih alıcılar yapmak isteyenler için www.ersinelektronik.com Sahibi Hüseyin bey siparişi aynı gün kargoya verir.
Bir çok nadir malzeme de  stoklarında  bulunabiliyor  siteyi incelersiniz.
Kolay gelsin. 73
TA2BN/ TC0F

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git